LUBUSKI GIN

Wysokiej jakości polski gin destylowany, produkowany od 1987 roku wg tej samej oryginalnej receptury. Wytwarzany na bazie naturalnych składników z wykorzystaniem surowców pochodzących z Ziemi Lubuskiej. Destylowany jest ze spirytusu zbożowego z udziałem owoców jałowca i mieszanki specjalnie dobranych ziół. Marka Lubuski Gin została nagrodzona Superior Taste Award, za swe wyjątkowe walory smakowe przez Jury Międzynarodowego Instytutu Smaku i Jakości (iTQi) w Brukseli.

38% vol.
Pojemność: 0,7l 0,5 l
Dostępne smaki: Original, Lime, Mint&Cucumber, 7 YearsOld 40% vol.

 

 

LUBUSKI VODKA

 

Wódka czysta nr 1 w testach barmańskich. Unikalny charakter i łagodny smak zawdzięcza neutralnemu spirytusowi żytniemu i filtracji przez węgiel drzewny. Opracowana i testowana przy współpracy członków Stowarzyszenia Polskich Barmanów. Złoty medalista w roku 2015 w ogólnopolskim konkursie degustacyjnym wódek czystych, organizowanym przez miesięcznik branżowy Rynki Alkoholowe.

40% vol.
Pojemność: 0,7l 0,5l 0,2 l

 

 

LUBUSKI GIN RTD

 

Napoje alkoholowe gotowe do bezpośredniego spożycia. LUBUSKI GIN & TONIC to idealnie wyważona kompozycja Lubuskiego Ginu i toniku. LUBUSKI GIN & LIME to kompozycja z dodatkiem lemoniady. Lubuski Gin & Mint to znana już kompozycja Lubuskiego Ginu z tonikiem połączona z wyraźnym smakiem i aromatem mięty. Drinki są lekkie, rześkie i orzeźwiające. Charakterystyczny aromat jałowca i subtelna goryczka toniku jak i lemoniady znakomicie gaszą pragnienie w upalne, letnie dni. Unikalny produkt na rynku RTD (Ready to Drink). Nowoczesny design oraz wysoka jakość produktu gwarantuje wspaniałe doznania zarówno smakowe jak i estetyczne.

4% vol.
Pojemność: 0,275l

 

 

WÓDKA STAROTORUŃSKA

 

Najwyższej jakości wódka czysta o wyjątkowej harmonii mocy i łagodności. Swój niepowtarzalny charakter zawdzięcza starannie dobranej kompozycji doskonałego spirytusu ziemniaczanego i krystalicznie czystej wody, a także unikalnej technologii filtracji wódki przez pokłady węgla drzewnego. Dwukrotny złoty medalista w roku 2012 oraz 2013 w ogólnopolskim konkursie degustacyjnym wódek czystych organizowanym przez miesięcznik branżowy Rynki Alkoholowe.

37,5% - 38% vol.
Pojemność: 0,5l
Dostępne smaki: czysta, pieprzowo-korzenna, cytrynowo-korzenna, pigwowo-korzenna, miodowo-korzenna

 

 

ROMATE DE JEREZ

Oryginalna hiszpańska brandy ze słynącego z produkcji brandy regionu De Jerez, produkowana pod kontrolą De Jerez Regulator Board. Z uwagi na swoje wyjątkowe walory smakowe idealna dla najbardziej wymagających znawców i smakoszy tego gatunku.

36% vol.
Pojemność: 0,7l

CANARI

Linia Canari to słodkie likiery, które kuszą wspaniałym smakiem, kokietują aromatem i kremową konsystencją. Swój doskonały smak zawdzięczają specjalnej recepturze oraz wykorzystaniu naturalnych składników.

15% vol. Pojemność 0,35l
Dostępne smaki:
Coconut Milk – likier kokosowy
Tiramisu – likier tiramisu
Vanilla – likier waniliowy
Pistachio – likier pistacjowy
Choco Cherry – likier czekoladowo- wiśniowy

DALKOWSKI

Historia marki Dalkowski sięga początków XX wieku. W wytwarzaniu likierów specjalizowała się wówczas w Toruniu wytwórnia likierów Dalkowski i Spółka. Jej dorobek i kompetencje znajdują wyraz w likierach DALKOWSKI.

16% vol. Advocaat, pozostałe 15 % vol.
Pojemność: 0,5l 0,2l
Dostępne smaki:
Advocaat- likier jajeczny
Vanilla- likier waniliowy
Strawberry- likier śmietankowo- truskawkowy
Chocotella- likier czekoladowy

NALEWKA BABUNI

Nalewka Babuni ma niepowtarzalny charakter, dzięki wyjątkowemu połączeniu maceratów z soczystych owoców z najwyższej jakości spirytusem. Sporządzona według oryginalnych, doskonalonych przez lata receptur. Nalewka Babuni pełna naturalnej słodyczy i ciepła domowego ogniska. Uwielbia być zapraszana na rodzinne uroczystości, ale ceni sobie też chwile wytchnienia.

18% obj.
Pojemność: 0,5l
Dostępne smaki: Wiśniowa, Gruszkowa, Pigwowa, Malinowa

OKOWITA BABUNI

Okowita Babuni produkowana jest na bazie naturalnych destylatów z owoców, co oznacza, ze posiada smak i zapach surowca, z jakiego została wyprodukowana. Pachnąca sadem Okowita Babuni pełna jest dojrzałych śliwek, gruszek i moreli, o gładkiej i aksamitnej konsystencji.  Okowita Babuni nawiązuje do staropolskiej tradycji produkcji mocnych destylatów z owoców. 

45% obj.
Pojemność: 0,5l
Dostępne smaki: Morela, Gruszka Williamsa, Śliwka