HENKELL TROCKEN

Produkowany od 1856 roku. Klasyczny, wysokiej jakości, wytrawny sekt niemiecki, dojrzewający w piwnicach Henkell & Co. Nawet najmniejszej uroczystości Henkell Trocken nada niepowtarzalny, uroczysty klimat.

11,5% vol.
Pojemność:
3l
0,75l
0,2l
0,375l
5x0,2l

Dostępne smaki: Trocken, Halbtrocken, Rose, Blanc de Blancs, Kardinal, Alkoholfrei

MIONETTO PROSECCO D.O.C. TREVISO

Włoskie wino musujące białe wytrawne z regionu Treviso wytwarzane z białej odmiany winogron Glera (Prosecco) o przyjemnym smaku lukrecji, miodu i akacji. Ojczyznę Prosecco stanowią północne Włochy, pocztówkowa kraina leżąca pomiędzy Wybrzeżem Adriatyku, romantyczną Wenecją oraz zapierającymi dech w piersi Dolomitami. Wszystkie rodzaje Prosecco są orzeźwiające oraz idealnie komponują się z wszelkimi daniami z uwagi na ich niską zawartość alkoholu (około 11%). Od setek lat wina te doceniane są ze względu na ich złożoność smaku, która w połączeniu z orzeźwiającą lekkością, decyduje o ich wyjątkowości. Winogrona odmiany glera (wcześniej znane jako Prosecco) znane są od czasów rzymskich i są jedną z najstarszych odmian winorośli we Włoszech. Ich pochodzenie oraz nazwa wywodzi się od miasteczka Prosecco w prowincji Triest. Piwnice Mionetto założone w 1887 przez Francesco Mionetto w małej wiosce Valdobbiadene są symbolem jakości od ponad 125 lat. W samym sercu regionu Prosecco, Mionetto produkuje wyjątkowe wina, które cieszą podniebienia konsumentów na całym świecie ulubiona marką Mionetto Prosecco.

11% vol.
Pojemność: 0,75l, 0,2l

RAFFAELLO

Subtelnie perląca słodycz powoduje, że Raffaello idealnie sprawdzi się jako aperitif, a także jako znakomite uzupełnienie ciast i deserów.

9% vol.
Pojemność: 0,75l
Dostępne smaki: Sweet, Semi Sweet