WINO BABUNI

Wina Babuni charakteryzują się smakiem nawiązującym do win domowych, które leżakują powoli w chłodzie domowych spiżarni w szklanych gąsiorkach i tworzone z letnich dobrodziejstw natury – np. wiśni, truskawek i gruszek.
Są pełne smaku soczystych i dojrzałych owoców. Powstają w wyniku fermentacji alkoholowej przeprowadzanej przy użyciu szlachetnych drożdży winnych. Pełne babcinej czułości i jej przywiązania do tego, co w domowych przepisach najlepsze: dokładności w zachowaniu odpowiednich proporcji, cierpliwości w przygotowaniu i składników – naturalnych, pełnych smaku owoców. 

13% obj.
Pojemność: 0,75l
Dostępne smaki: Wiśnia, Gruszka, Truskawka

I HEART

CASTELLO DI MIRACOLO

SPECIAL

Special to delikatny aromat owoców o harmonijnym smaku wiśniowym, malinowym, owoców leśnych lub owoców egzotycznych. Charakteryzuje się świeżym, przyjemnym i łagodnym zapachem. Proponujemy serwować schłodzony w czystej postaci lub z kostkami lodu. 

13% obj.
Pojemność: 0,75l
Dostępne smaki: Cherry, Raspberry, Exotic, Forest Fruits

GRZANE STAROTORUŃSKIE

Oryginalny Glühwein na bazie czerwonego wina gronowego z dodatkiem wyciągów z aromatycznych ziół, korzeni i ekstraktów owoców. W bukiecie smakowo-zapachowym dominuje cynamon, goździki, imbir, oraz suszone jabłka, śliwka i skórka pomarańczy. 

11% vol.
Pojemność: 1l, 3l w kartonie